Klára - Xenie Lab z Vlčích luk

DKK - 0/0

DLK - 0/0

PRA - PRCD - N/N clear

HNPK  - carrier

Plnochrupá

Výška - 54cm


Klárku jsme si vzaly cca 3 měsíce po smrti naší první velké lásky Adélky, a protože Adélka měla už od narození těžkou dysplázii kyčlí, tak jsme se rozhodli udělat to tentokrát správě a vzít si štěně z oficiální chovné stanice, aby jsme předešli další bolesti spojené s touto nemocí.

Pro Klárku jsme si jeli do Holiček k panu Kubešovi a Kordovi CHS Z Vlčích Luk a hned od prvního okamžiku jsme věděli, že jsme udělali dobře. 

Pan Korda nás upozorňoval, že bude velmi velmi aktivní a měl pravdu. Na to, že je labrador je neskutečně rychlá. Při agility mám co dělat, abych ji doběhla, ale zároveň se ukázalo, že je nesmírně citlivá a bere ohledy na všechny okolo. Hlavně na mě při agility - ať skáče přes překážku nebo letí jak šipka tunelem, vždycky se na vteřinku zdrží, abych ji mohla doběhnout. Je také pravda, že na mě má velký vliv, díky se ní jsem nejenom začala jinak přemýšlet, ale hlavně jsem začala sportovat, protože jsem začala sdílet tu její neskutečnou a ohromnou snahu a radost, když se nám něco povede.

Uchovnění nám trvalo o něco déle z rodinných důvodů, ale všechno jsme to nakonec zvládly.

Co se nám povedlo:

  • Národní výstava Klatovy - V2 R.CAC
  • Svod loveckých psů - OVVR za krásných 222 bodů díky úžasným lidem z CHS Z Bohyne Lovu..... Ještě jednou Vám moc děkujeme... 
  • Canisterapeutické zkoušky s hodnocením: prospěl na výbornou


Aktivně se věnujeme:

  •  agility, běhání, přeskoky a vše s tím spojené 
  • plavání
  • dlouhé výlety
  • canisterapie - po štěňátkach se vrhneme do práce)) 

Připravujeme se na myslivecké zkoušky. Ne jenom Klárka, ale od příštího roku i já s manželem. Tak nám prosím držte tlapky,  ať to všechno zvládneme:-)